Добавить в визитницу

Утеплення пінополіуретаном ППУ жорстка піна що напилюється закрита комірка Працюємо по Україні з 2009-го року

Подробиці візитки

ID візитки: 477789
Відображається: 230
Додано 2023-02-17 18:08:33
Закінчується: 2024-02-17 18:13:13
0.00 ( 0 оценок )
page_0001_page-0001
Нажмите, чтобы посмотреть вторую сторону.
Для возврата на лицевую нажмите на любую область страницы.

Опис

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ (ДСТУ Б В.2.6-187:2013)

Працюємо по Україні                                                                       

До уваги зацікавлених осіб! 

       ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

        Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування та напилення Graco Fusion AP, Gama Master, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

        Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

      Працюємо по всій Україні. Знаходимось у передмісті Києва.

      Маємо професійний досвід більше 12 років по напиленню жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування: АПК, холодильні та морозильні камери, промисловий та комерційний сектор, житлове та приватне будівництво, мансардні поверхи, горища, гідроакумулятори, ємності, автотранспорт, плав. засоби, понтони тощо. Внутрішньо та зовнішньо. Максимально ефективне утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання максимально ефективно та довгостроково вирішує жорсткий пінополіуретан із закритою коміркою.

 

     Овоче – та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки – гідроакумулятори тощо – пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить ресурс холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти.

seif3

Місце

Коцюбинское, Київська область, Україна
8-го Березня вулиця

Відео


Отзывы про Утеплення пінополіуретаном ППУ жорстка піна що напилюється закрита комірка Працюємо по Україні з 2009-го року

Каждый посетитель может оставить свой отзыв про Утеплення пінополіуретаном ППУ жорстка піна що напилюється закрита комірка Працюємо по Україні з 2009-го року, Система рейтинга и отзывов позволяет выявить недобросовестные компании. Если вы реальный клиент этой фирмы, то можете оставить отзыв про Утеплення пінополіуретаном ППУ жорстка піна що напилюється закрита комірка Працюємо по Україні з 2009-го року. Для этого необходимо быть зарегистрированным на сайте Банк Визиток. При этом фирма, про которую оставили отзыв Утеплення пінополіуретаном ППУ жорстка піна що напилюється закрита комірка Працюємо по Україні з 2009-го року, имеет право подать жалобу на ваш комментарий, если он оставлен НЕ реальным клиентом.

Рейтинг

Пунктуальность / Сроки
Адекватность цены
Порядочность
Автор
ppuprofit (1)
Тип: Приватна особа
0.00 ( 0 оценок )
Контакти http://www.ppu-profit.com/index/0-2
office@ppu-profit.com,
zhmurko5@ukr.net
+38 (067) 630-55-21 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp)
+38 (050) 356-81-58
https://instagram.com/ppu_profit/
https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/
https://www.youtube.com/user/MKPReal

Завжди раді бачити Вас своїми партнерами
https://www.ppu-profit.com/
Основной номер: +3..........показати
Страница Instagram: www.instagram.com/ppu_profit/
Помогите клиентам найти вашу визитку!
Чем больше репостов тем лучше! Попросите друзей и членов семьи помочь.
Попросите клиентов оставить про Вас отзывы, это поднимет визитку в ТОП
Платные услуги по рекламе
заказать продающий дизайн Реклама визитки в Facebook, Instagram, Google