ТОВ Пегас в місті Ірпінь

Детали визитки

ID визитки: 1492
Показов: 400
Истекает: 2019-12-26 13:56:51
0.00 ( 0 оценок )
vizitka_90x50mm_-01
Нажмите, чтобы посмотреть вторую сторону.
Для возврата на лицевую нажмите на любую область страницы.

Описание

Компанія ПЕГАС здійснює усі види робіт по монтажу і обслуговуванню систем опаленя, водопостачання, очищення води, каналізації, кондиціонування, вентиляції, дімоходів. Компанія знаходиться в місті Ірпінь.Компанія Пегас - опалення, водопостачання, вентиляція, кондиціонування під ключ. Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель. Buderus, Bosch, Alpha, KAN, Biasi, Vaillant, Vogel&Noot тощо.Основними принципами нашої роботи є: гарантія якості наданих послугоперативність і доступністьнадання комплексного індивідуального рішення для кожного клієнта, вирішення питання «Під ключ»гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Основою будь-якої компанії є її колектив, в компанії ПЕГАС працюють тільки перевірені фахівці, які мають великий досвід і пройшли ретельний відбір. Тому ми впевнені в результаті і на всі роботи даємо гарантію.

Расположение

Ірпінь, Київська область
вул.Центральна 57А м.Ірпінь

Комментарии


Отзывы про ТОВ Пегас в місті Ірпінь

Каждый посетитель может оставить свой отзыв про ТОВ Пегас в місті Ірпінь, Система рейтинга и отзывов позволяет отсеить недобросоветсные компании. Если вы реальный клиент этой фирмы, то можете оставить отзыв про ТОВ Пегас в місті Ірпінь. Для этого необходимо быть зарегистрированным на сайте Банк Визиток. При этому фирма, про которую оставили отзыв ТОВ Пегас в місті Ірпінь, имеет право подать жалобу на ваш комментарий, если он оставлен НЕ реальным клиентом.

Рейтинг

Пунктуальность / Сроки
Адекватность цены
Порядочность
Опубликовал визитку
pegas (1)
0.00 ( 0 оценок )
Контакты 0932086666
Основний номер: 09..........Показать
Помогите клиентам найти вашу визитку!
Чем больше репостов тем лучше! Попросите друзей и членов семьи помочь.
попросите клиентов оставить про вас отзывы, это поднимет вашу визитку в ТОП
Прочитайте полезные советы, как сделать из вашей визитки «магнит» для клиентов!