Добавить в визитницу

De Jure. Юридическая фирма в Ирпене. юрист Ирпень, адвокат Ирпень

Подробиці візитки

ID візитки: 240
Відображається: 1725
Додано 2017-11-07 11:45:09
Закінчується: 2025-11-07 11:45:00
0.00 ( 0 оценок )
De Jure. Юридическая фирма в Ирпене
De Jure. Юридическая фирма в Ирпене
Нажмите, чтобы посмотреть вторую сторону.
Для возврата на лицевую нажмите на любую область страницы.

Опис

Адвокат в Ирпене

Дуже хочемо, щоб цей день був для вас дійсно добрим. Якщо ви зайшли на наш сайт, то вірогідно потребуєте кваліфікованої юридичної консультації чи допомоги, і ми компанія "Де Юре" можемо зі 100% гарантію надати її Вам. В наш досить непростий час людина, бізнес, громада і суспільство потребують допомоги при вирішенні своїх питань. В рамках нашої компетенції ми зможемо вам надати юридичну допомогу в самих різних областях права. Протягом всієї історії суспільство ставить перед юристами високі вимоги. Сучасний юрист повинен бути не лише спеціалістом, який має глибокі юридичні знання, а й професіоналом, котрий розуміє проблему клієнта та може знайти шляхи її вирішення. Такий підхід потребує творчості і нестандартного мислення, адже не кожну справу можна вирішити з наскоку. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ми візьмемось за вашу справу так, ніби це наша особиста справа і вирішимо її на вашу користь у найменші сроки. Друзі, якщо вам потрібна допомога юриста чи адвоката в Ірпені, Бучі, Ворзелі чи Гостомелі звертайтесь до нас. Як показує практика, чим раніше людина, яка потребує допомоги адвоката звернеться до спеціаліста тим швидше буде вирішена справа з мінімальними фінансовими затратами.

Юрист в Ирпене

Наші принципи - це Порядність, Чесність, Безкорисливість, Об’єктивність, Вдумливий підхід до кожної деталі справи.

Кожен клієнт для нас особливий. Якщо у вас просте питання, то ви можете задати його онлайн. При більш складних ситуаціях потрібна консультація юриста у нас в офісі. Для бізнеса у нас є спеціальна пропозиція - абонентське обслуговування. Тут ви можете розраховувати на юридичну допомогу найвищої якості в режимі 24/7. Надаємо юридичні послуги в Ірпені, Бучі, Гостомелі. В разі потреби працюємо по всій Україні.

seif3

Місце

Ірпінь, Київська область, Україна
Ірпінь, вул. Мечнікова, 112

Отзывы про De Jure. Юридическая фирма в Ирпене. юрист Ирпень, адвокат Ирпень

Каждый посетитель может оставить свой отзыв про De Jure. Юридическая фирма в Ирпене. юрист Ирпень, адвокат Ирпень, Система рейтинга и отзывов позволяет выявить недобросовестные компании. Если вы реальный клиент этой фирмы, то можете оставить отзыв про De Jure. Юридическая фирма в Ирпене. юрист Ирпень, адвокат Ирпень. Для этого необходимо быть зарегистрированным на сайте Банк Визиток. При этом фирма, про которую оставили отзыв De Jure. Юридическая фирма в Ирпене. юрист Ирпень, адвокат Ирпень, имеет право подать жалобу на ваш комментарий, если он оставлен НЕ реальным клиентом.

Рейтинг

Пунктуальность / Сроки
Адекватность цены
Порядочность
Автор
De Jure (1)
0.00 ( 0 оценок )
Контакти 067-829-53-53
Николай Возный
De.jure.LF@gmail.com
https://www.dejure.com.ua/
Основной номер: 06..........показати
Помогите клиентам найти вашу визитку!
Чем больше репостов тем лучше! Попросите друзей и членов семьи помочь.
Попросите клиентов оставить про Вас отзывы, это поднимет визитку в ТОП
Платные услуги по рекламе
заказать продающий дизайн Реклама визитки в Facebook, Instagram, Google