Визитки Ирпеня

Визитки Ирпеня : полезные контакты фирм и услуг Ирпеня

Телефон для добавления и помощи: м.т. 093 000 79 87 (Viber)

Визитки Ирпеня : фирмы и услуги Ирпеня

Визитки Ирпеня это бизнес каталог фирм и услуг Ирпеня. Мы постарались собрать все необходимые визитки различных предпринимателей Ирпеня и Приирпенья.  Все визитки Ирпеня рассортированы по категориям и каталогам, что очень удобно. Каждому предпринимателю можно написать личное письмо или оставить комментарий или жалобу. Для города планируется выход бумажной версии визитницы.  Заказать создание визитки и ее размещение в каталоге можно через официального дистриьютера: рекламное агенство в Ирпене - Империя по ул. Соборная 103 (возле Дома Торговли): 093254-40-10, 095 34-55-015

Приватний нотаріус в Ірпені Демчук Людмила Василівна

Детали визитки

ID визитки: 1551
Показов: 251
Истекает: 2020-04-12 11:40:29
0.00 ( 0 оценок )
Контакт (067) 977-01-74
(099) 161-50-95
Основний номер: 09..........Показать
Добавлено 2019-04-13 11:40:29
Создано
Демчук Людмила (1)
0.00 ( 0 оценок )

Описание

Нотаріус в Ірпені
Оформлення довіреностей
Завірення копій
Заяви
Договір купівлі-продажу
Договір дарування
Договір позики
Засвідчення підпису
Договір іпотеки
Завірення перекладів
Вивіз дитини за кордон
Видача свідоцтв
Шлюбний договір
 
Нотаріус в місті Ірпінь, послуги нотаріуса в Ірпені і окрузі (Буча, Ворзель, Коцюбинське, Гостомель).
Особливістю роботи нотаріуса є те, що йому потрібно об'єднувати в своїй діяльності функції представника держави та професійного юриста, який цінує своїх клієнтів і намагається їм всіляко допомогти. Тому, щоб бути нотаріусом в Ірпені і не тільки, потрібно обов'язково мати вищу юридичну освіту, пройти відповідну практику, отримати ліцензію на діяльність і відмінно орієнтуватися в широкому спектрі правових знань.
У житті кожної людини може трапитися безліч різних подій, які потребують участі нотаріуса. Це може бути купівля або продаж майна, як квартира, будинок, дача і дачна ділянка, автомобіль, земля. Саме нотаріус в Ірпені допоможе вам з посвідченням договору купівлі-продажу, оренди, іпотеки, позики, дарування та іншими договорами, які цього вимагають.
Але найчастіше до нотаріуса звертаються з необхідністю завірення копії важливого документа, або засвідчення підпису в цілому наборі документів, де підпис має обов'язково завірятися нотаріусом. Це може бути засвідчення підпису на статуті, на банківських картках підприємства, або засвідчення підпису перекладача документа.
Також дуже популярною нотаріальною дією нотаріуса в Ірпені є оформлення довіреностей різноманітних типів. Це може бути довіреність на покупку або продаж, розпорядження всім рухомим і нерухомим майном власника. У випадку з автомобілем це так звана Генеральна довіреність. Також довіреність в Ірпені складають на представлення інтересів у суді, розпорядження банківським рахунком або зняття з нього коштів, наприклад, для отримання пенсії, а також на реєстрацію підприємців або припинення їх діяльності і так далі.
Важливою частиною діяльності нотаріуса в місті Ірпінь є завірення різноманітний заяв, як то заяви від батьків на виїзд дитини за кордон або оформлення проїзного для дитини, згода подружжя на купівлю або продаж спільного майна, заява про не перебування у шлюбі або про відмову від спадщини і безліч інших типів заяв.
Перераховувати весь спектр нотаріальних дій можна дуже довго і детально. Важливо розуміти лише одне, що ви можете звертатися до нотаріуса в Ірпені за всіма послугами, які передбачені Законом України «Про нотаріат».

Расположение

Ірпінь, Київська область
м. Ірпінь, вул. Кірічека, 7

Комментарии


Отзывы про Приватний нотаріус в Ірпені Демчук Людмила Василівна

Каждый посетитель может оставить свой отзыв про Приватний нотаріус в Ірпені Демчук Людмила Василівна, Система рейтинга и отзывов позволяет отсеить недобросоветсные компании. Если вы реальный клиент этой фирмы, то можете оставить отзыв про Приватний нотаріус в Ірпені Демчук Людмила Василівна. Для этого необходимо быть зарегистрированным на сайте Банк Визиток. При этому фирма, про которую оставили отзыв Приватний нотаріус в Ірпені Демчук Людмила Василівна, имеет право подать жалобу на ваш комментарий, если он оставлен НЕ реальным клиентом.

Рейтинг

Пунктуальность / Сроки
Адекватность цены
Порядочность

Визитки на карте